ENGLISH
 
ürünlerimiz > biyodizel
 
 

Türkiye'nin Biyoyakıt Lideri

Türkiye'nin en büyük biyodizel üreticilerinden biri olan YES, yerli hammadde kullanarak ürettiği kaliteli biyodizel ile ülkemiz tarımına, enerji bağımsızlığımıza ve çevremizin temizliğine katkı sağlamaktadır.

YES biyodizel üretimine 2005 yılında başlamıştır. Son teknoloji ürünü ve tam otomasyonlu tesislerimizde günde 300 ton TSE EN 14214 ve TSE EN 14213 standartlarında biyodizel üretmekteyiz. YES, Türkiye'de biyodizel üretimi için gerekli tüm izinlerini tamamlayan ve yüksek kalitesinden ödün vermeyen ender firmalardan biridir.

Şirketimiz, yarım asırı aşan yağ üretimi tecrübesi ile kendine münhasır biyodizel üretim teknolojisini oluşturma başarısını göstermiştir. Ayrıca, yüksek oranlarda saflaştırdığımız gliserini iş planımıza katkı sağlayan bir yan ürün olarak değişik sektörlere pazarlamaktayız. Hedefimiz, her geçen gün üretimimizi daha da ucuz ve kaliteli yapmak ve bu avantajlarımızı müşterilerimize yansıtmaktır.

Biyodizel üretimi, Şirketimizin ürünlerinin katma değerini arttırma, dikey entegrasyona doğru ilerleme ve iyi bildiği faaliyetlere konsantre olma stratejilerine tam bir uygunluk sağlamıştır. Türkiye'nin en kaliteli biyodizelini üretmekten ve ülkemizin enerji tarımına katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

 
Otomotiv Yakıtı Biyodizel
TSEN 14214 standardına uygun, her türlü araçta güvenle kullanılabilecek bitkisel yakıt.
Isıtma Yakıtı Biyodizel
TSEN 14213 standardına uygun, ısıtma amaçlı motorin’e %100 ikame edilebilir yakıt.
Ham Gliserin
Biyodizel üretimimizin yan ürünüdür. Numune ile satılır.

Saflaştırılmış Gliserin
Yüksek oranda saflaştırılmış Teknik Kalite Gliserin.
 
Karataş Cad. No:184 01280 Adana , +90 (322) 311 4830
Adana Web Hizmet